tel. 22 776 80 10, 22 776 75 81 / 82,   508 252 840,   502 565 209   fax. 0-22 776 51 01
NASZA OFERTA:

Tablice interaktywne - Tablica interaktywna D5510

Kliknij oddzwonimy
 

Prawdziwa interaktywność na wyciągnięcie rękiFirma Ricoh wprowadza na rynek produkt dla biznesu i sektora edukacyjnego, którym jest tablica interaktywna D5510 prezentująca następny poziom w komunikacji. Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz D5510 w łatwy sposób zdalnie udostępnia zdjęcia i ułatwia naukę. To dodatkowe zalety, aby organizować spotkania biznesowe, telekonferencje, prezentacje i szkolenia!

Znakomita jakość

Tablica to 55-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości full HD 1080p, który posiada podświetlenie LED o wyjątkowej jasności i długiej żywotności. Jego dostosowane szkło Gorilla® jest wyraĽne i trwałe. Tablica D5510 doskonale pokazuje nawet najsłabsze pismo i szczegóły rysunków. Po przeprowadzeniu wielu badań dotyczących łatwości w użytkowaniu, wygląd ikon został ulepszony.


Rozpoznawanie pisma odręcznego

Tablica D5510 umożliwia pisanie, rysowanie lub usuwanie, płynnie i szybko za pomocą wygodnego elektronicznego pisaka, którym można pisać w 20 kolorach i 4 grubościach. Pisanie jest bardzo naturalne. Najnowsze technologie gwarantują, że każda adnotacja jest przechwycona. Tablica obsługuje również OCR: funkcja OCR umożliwia przeszukiwanie zapisanej zawartości, co pozwala na wyszukanie notatek i komentarzy wcześniej zanotowanych.


Zdalna komunikacja

Tablica D5510 daje możliwość pracy nad dokumentem różnym osobom. Możesz współdzielić zapisaną zawartość do podłączonych 8 tablic D5510 po wewnętrznej sieci LAN: nie ma potrzeby instalowania oddzielnego serwera/oprogramowania. Ponadto do spotkania można dołączyć do 20 komputerów lub tabletów, aby wyświetlać interaktywną sesję. Tablica interaktywna D5510 może być również używana jako wyświetlacz dla systemów do wideokonferencji UCS firmy Ricoh lub innych producentów, równocześnie dzieląc zawartość wyświetlaną na ekranie UCS.Prosta konfiguracja i obsługa

Podłącz... i działaj

Tablica D5510 jest gotowa do pracy zaraz po uruchomieniu - nie jest wymagana kalibracja. Zdalne konfigurowanie ustawień administratora. Aby wyświetlić dane z komputera, iPad`a, tabletu lub smartfona na tablicy, można to zrobić za

pomocą przewodu VGA lub kabli HDMI - lub bezprzewodowo za pomocą urządzenia Wi-Fi i rozpocząć pracę nad cyfrową projekcją i interaktywną współpracą pomiędzy kolegami lub studentami. Za pomocą tablicy można obsługiwać komputer, wyświetlać zawartość pamięci USB lub za pomocą połączenia HDMI oglądać filmy Blu-ray. Tablicę D5510 można umieścić nastojaku na kółkach, co umożliwia przesuwanie tablicy w obszarze roboczym.


Prosta w użyciu

Bardzo szybko można nauczyć się obsługiwać i korzystać z interfejsu użytkownika. Ekran dotykowy pozwala na wygodne pisanie, rysowanie, edytowanie, usuwanie, przenoszenie, zmianę rozmiaru i zapisywanie. Za pomocą palców można wyróżniać kluczowe obszary na ekranie, przeglądać strony, powiększać i pomniejszać obraz. Zawartość ekranu może być drukowana za pomocą sieciowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Ricoh, natychmiast zapisana w pamięci USB lub udostępniana za pośrednictwem poczty elektronicznej w formacie PDF. Strony ekranu można wybrać i przechwycić, skopiować i usunąć.


Idealna do wielu zastosowań

Projekty: wysoka jakość, natychmiastowy przegląd, błyskawiczne zatwierdzenie, zapisywanie i rozpowszechnianie. Drukowanie: obniżenie kosztów druku poprzez dzielenie się i bezpośrednie opisywanie poprawek na współdzielonym pliku. Posiedzenia Zarządu: napisanie, zatwierdzenie, udostępnienie i rozpowszechnienie sprawozdania, notatki i raporty, jeszcze przed zakończeniem spotkania. Szkolnictwo wyższe: praca w grupie, zapisywanie danych, udostępnianie za pomocą e-maila lub katalogu sieciowego, zdalna współpraca.


Pewna i bezpieczna

Jesteś zaniepokojony przypadkowym udostępnieniem poufnych informacji wyświetlanych na tablicy? Niepotrzebnie. Kończąc spotkanie, masz możliwość wyboru, zapisania danych tymczasowo, zapisania w pamięci USB, katalogu sieciowym lub wszystko usunąć. Dla zdalnego i lokalnego dostępu, wymagana jest autoryzacja kodem PIN, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu zapisanych wcześniej danych. W tablicy D5510 jest zainstalowany program antywirusowy McAfee.

 

 

 

 
Strona główna   |   Aktualności   |   O firmie   |   Referencje   |   Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © ekrany-projektory.pl 2024