tel. 22 776 80 10, 22 776 75 81 / 82,   508 252 840,   502 565 209   fax. 0-22 776 51 01
NASZA OFERTA:

Projektory - Wypożyczenia

Kliknij oddzwonimy
 
PROJEKTORY
Przekaz obrazu jest najskuteczniejszym sposobem wymiany informacji. W salach konferencyjnych i szkoleniowych prezentacja wizualna ma za zadanie, w sposób atrakcyjny i efektywny, przekazać dużej liczbie odbiorców maksimum informacji w możliwie najkrótszym czasie. Prezentacja multimedialna odgrywa istotną rolę w czasie imprez masowych, wykładów czy seminariów, umożliwiając lepsze zrozumienie tekstu mówionego oraz większe zainteresowanie odbiorcy. Nasza oferta systemów prezentacyjnych jest bardzo bogata. W ofercie posiadamy różnego rodzaju projektory o zróżnicowanej jasności (2000 ANSI - 12 000 ANSI) oraz różnym przeznaczeniu, w razie potrzeby oferujemy mobilne systemy podwieszenia sufitowego lub ściennego projektorów wraz z okablowaniem.

EKRANY
Do Państwa dyspozycji oddajemy ekrany o rozmiarach standardowych w formatach 1:1, 4:3 oraz 16:9, jak również ekrany niestandardowych rozmiarów, od przenośnych 1,5 metra w podstawie do np. 3,4,5,6,8,12 metrów w podstawie lub ich wielokrotność.
Możemy zapewnić Państwu również systemy realizacji, ekrany, kurtyny, podłogi diodowe, telebimy.


NAGŁO¦NIENIA
Nagłośnienie służy do transmisji sygnału mowy z mikrofonów, nagrywania dyskusji i konferencji oraz odtwarzania dĽwięku towarzyszącego obrazowi. Profesjonalne systemy nagłośnieniowe gwarantują dotarcie głosu prelegenta, dĽwięku filmu lub muzyki do każdego uczestnika spotkania.

TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi i sprawdzonymi tłumaczami, posiadającymi bogaty dorobek zawodowy i doświadczenie w branży. Przy kongresach i spotkaniach wymagających ukierunkowanej wiedzy korzystamy z pomocy specjalistów z określonej dziedziny, gwarantując tym samym wysoką jakość oraz rzetelność przekładu.
 

 

 

 
Strona główna   |   Aktualności   |   O firmie   |   Referencje   |   Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © ekrany-projektory.pl 2024