tel. 22 776 80 10, 22 776 75 81 / 82,   508 252 840,   502 565 209   fax. 0-22 776 51 01
NASZA OFERTA:

Tablice interaktywne - Opisy tablic

Kliknij oddzwonimy
 

Tablica Interwrite DualBoard to pierwsza tablica interaktywna, która pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub uczestników spotkania. Pełna współpraca przy tablicy Interwrite mobilizuje do pracy i motywuje do rywalizacji. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem za pomocą odbiornika radiowego ułatwia swobodną pracę na tablicach Interwrite. Pozwala też na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie na jednej stronie tablicy.

Możesz być Product Managerem lub handlowcem, który pokazuje swoją strategię sprzedaży przed zarządem firmy

Możesz być nauczycielem bądĽ instruktorem szkolącym innych pracowników

Możesz być kreatywnym dyrektorem agencji reklamowej, dla którego udana prezentacja produktu może stać się punktem zwrotnym dla przyszłości firmy

Możesz być architektem, inżynierem, prawnikiem, strategiem wojskowym lub specjalistą w sztabie kryzysowym ...

Kimkolwiek jednak będziesz, w pewnym momencie staniesz przed zadaniem prezentacji swoich idei czy wyników pracy. Tradycyjne sposoby nie są już tak efektywne i atrakcyjne dla odbiorców. Trzeba sięgnąć po nowe technologie i urządzenia, które radykalnie zmienią znaczenie pojęcia "kreatywne spotkanie".


Interwrite DualBoard to tablica interaktywna, wspomagająca prowadzanie wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń czy wykładów.

Zastosowanie jej w edukacji nadaje całkowicie nowe znaczenie pojęciu “zajęcia szkolne” .

Odejście od tradycyjnego sposobu nauczania pobudza uczniów do aktywności, zwiększając jego efektywność.

Standardowa tablica szkolna kojarzy się przede wszystkim z kredą, gąbką, ciągłym ścieraniem nanoszonych na nią adnotacji. Nauczyciel może ją generalnie wykorzystać do zapisania tematu lekcji i kilku zdań.

Interwrite
TM DualBoard to elektroniczna wersja zwykłej tablicy. Można ją wykorzystywać jako:

- zwykłą tablicę suchościeralną
- ekran projekcyjny
- w pełni interaktywne narzędzie do kontroli i obsługi komputera z możliwością pracy na dowolnej aplikacji i nanoszenia na nich adnotacji i rysunków.

Stwarza to nowe możliwości pracy z wykorzystaniem tablicy. Łącząc ją w jeden system z komputerem i projektorem otrzymujemy potężne narzędzie, które radykalnie zmienia znaczenie zajęć szkolnych.

Można w prosty i ciekawy sposób przedstawić całej klasie materiały multimedialne a w dowolnej chwili zacząć nanosić na nich własne uwagi, adnotacje, rysunki. Stojąc bezpośrednio przy tablicy nauczyciel może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów. Do tej pory na tablicy można było pisać tylko jednym pisakiem teraz dwie osoby mogą pracować jednocześnie na tablicy DualBoard. Kreatywną pracę większego zespołu daje możliwość równoczesnej pracy na tablicy przy użyciu do 9 urządzeń. Wykorzystując nowe tablety Interwrite Mobi i Interwrite Panel można stworzyć najlepsze warunki do pracy zespołowej gdzie ważne jest aby każdy pomysł natychmiast był widoczny dla wszystkich uczestników. Daje to również możliwość zaktywizowania mało aktywnej grupy m.in. dlatego, że pojawiające się na tablicy elementy są w pewnym sensie anonimowe, ale widoczne dla wszystkich.

Bardzo ważną cechą jest sama konstrukcja tablicy. Została ona zaprojektowana do użytkowania w klasach co oznacza, że jest bardzo trwała i wytrzymała. Nie posiada ruchomych części, jest łatwa do czyszczenia i w pełni interaktywna z podłączonym komputerem.



Zastosowanie tablicy Interwrite TM DualBoard pozwala na poprawienie efektywności procesu nauczania, zwiększenie zaangażowania uczniów i słuchaczy oraz bliższy kontakt z uczniami poprzez:

• zastosowanie urządzeń stymulujących aktywność uczniów

• wykorzystanie wszelkich dostępnych materiałów edukacyjnych, takich jak dowolne aplikacje komputerowe, filmy, skanowane zdjęcia, mapy, schematy, tabele czy wszelkie dokumenty

• nanoszenie notatek, ich druk i zapis w komputerze

• rozpoznawanie odręcznego pisma za pomocą wbudowanej funkcji OCR

• szybkie stworzenie archiwum przeprowadzanych zajęć w postaci filmów AVI, plików PDF, czy jako automatycznie tworzonych stron internetowych.



 

 

 

 

 
Strona główna   |   Aktualności   |   O firmie   |   Referencje   |   Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © ekrany-projektory.pl 2024